Rifay

Poşet Açıcı

Poşet Açıcı

Poşet açıcılar büyük bir tambur üzerine yerleştirilmiş olan bıçakların dönmesiyle atığı döküş ağzındaki bıçaklara çarptırıp poşeti yırtması şeklinde çalışır. Besleme ağzında bulunan ağır seri konveyör sayesinde hem malzemenin sisteme düzgün beslenmesi hem de malzeme depolanmasında kullanılır. Poşet açıcıların diğer bir avantajı ise malzemeyi parçalamadığı için malzemenin poşet açıcıdan temiz çıkmasıdır. Poşet açıcıları kapasiteye ve ihtiyaca göre çeşitli ebatlarda üretiyoruz.

Sürekli Çalışma İmkanı

Minumum Alanda Maximum Kazanç

Aşınmaya Karşı Son Derece Dayanıklılık

Mümkün Olan En Güvenli Çalışma Koşulları

Minumum Enerji Tüketimi

Deneyim

Bütün olaylarda, genellikle, çoğu geri dönüştürülebilen, bir kısmı mayalanamayan (inorganik) malzemelerden yapılan, heterojen bir materyal seti tarafından yapılır.
Kalan malzeme stabilizasyon, kompost veya anaerobik sindirim yoluyla işlenebilen organik atıklardır.Girdi atığının profil araştırması, tesisi optik olarak boyutlandırmamıza ve müşteriden maksimum kârlılığı elde edebileceği bir arıtma tesisi sunmamıza izin verir.

Rifay Tesisi 5200 m2 alan üzerine kurulu tüm teknolojik altyapıya sahip tesisimiz, 4000 m2 kapalı alan’da üretim ve Ar-Ge projeleri gerçekleştirmekteyiz.