Rifay

Balya Açıcı

background

Makineler


Balya Presi

Başlı başına bir tesis kabiliyetine sahip olan Rifay Balya Presi ürün grupları 6 ton basma kuvvetinden 200 ton basma kuvvetine kadar çeşitli balya ebatlarında ve hızlarında imal edilmiştir.
Başlıca preslenen ve balyalanan atıklar : Kağıt, Pet, Naylon, Plastik, tahta, çuval, teneke, elyaf, tekstil atığı şeklindedir.
Rifay Ar-ge ekibi tasarımıyla geliştirilen Balya Presi grubu makinelerimiz Tam otomatik Balya Presi, yarı otomatik Balya Presi ve manuel Balya Presi şeklindedir.

Katı Atık (MSW) şehirlerin ev ve iş faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.Bu kentsel atıkların bileşimi, her bir ülkenin bulunduğu yere, iklime ve ekonomik ve sosyal gelişme derecesine bağlı olarak oldukça değişkendir.

Deneyim

Bütün olaylarda, genellikle, çoğu geri dönüştürülebilen, bir kısmı mayalanamayan (inorganik) malzemelerden yapılan, heterojen bir materyal seti tarafından yapılır.
Kalan malzeme stabilizasyon, kompost veya anaerobik sindirim yoluyla işlenebilen organik atıklardır.Girdi atığının profil araştırması,
tesisi optik olarak boyutlandırmamıza ve müşteriden maksimum kârlılığı elde edebileceği bir arıtma tesisi sunmamıza izin verir.

Rifay Tesisi 5200 m2 alan üzerine kurulu tüm teknolojik altyapıya sahip tesisimiz, 4000 m2 kapalı alan’da üretim ve Ar-Ge projeleri gerçekleştirmekteyiz.

chart