Rifay

Kurumsal

Hakkımızda

RİFAY 2005 yılında İstanbul’da Fevzi RİFAİOĞLU tarafından kurulmuştur. Hurda sektöründe 1995 yılından itibaren en alt kademeden başlayan sektöre girişimiz zamanla atıkların işlenmesi için lazım olan makinaların kendi bünyemizde Ortadoğu ülkelerinde kullanılmasıyla daha da ileriye ulaşmıştır.

RİFAY MAKİNA pratiğinden geldiği hurdacılık sektöründe şimdi teoriğide birleştirerek üretim yapmayı hedeflemekte kaliteden taviz vermeden en iyi makinayı ürettirmeyi hedeflemektedir.

RİFAY MAKİNA hızlı, yüksek güvenlik ve dünya kalite standartlarında geri dönüşüm makineleri ile yüksek depolama ve nakliye maliyetlerinizi düşürmeyi amaçlayan ve çevre koruma bilincine sahip bir teknoloji ve mühendislik firmasıdır.

Ürünlerimizin satış sonrası hizmetleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmiş ve her türlü teknik destek ürün satış garantisi kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır.

Bizce bu sektördeki en önemli unsur güvenli, kaliteli, dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünler üretmektir. Bu yöndeki çalışmalarımızı sadece bugün değil gelecekte de devam ettirmenin görevimiz olduğuna inanıyoruz.

Tesis

Rifay Tesisi 5200 m2 alan üzerine kurulu tüm teknolojik altyapıya sahip tesisimiz, 4000 m2 kapalı alan’da üretim ve Ar-Ge projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Rifay mühendisleri dünya standartlarında sunduğu Ar-Ge projeleriyle maksimum verimlilik ile tesislerin çalışmasını sağlamaktadır.

20’den fazla ülkede başarıyla çalışan Rifay markalı tesis ve makinelerimiz satış sonrası hizmet anlayışıyla da müşterilerimizde maksimum memnuniyet sağlama amacındadır..

chart